Najjaci smo narod sto posto

by Oli_r1

13 comments
  1. Iso sam pogledat jel negdje u Kataloniji rođen jer dobro da nije posaugao Lewiju i vidim ovo. Ne znam jel 10 minuta od crvenog kartona liviju prošlo, a neko si je vec dai truda haha

2. Dobro, osim 5-6 prekršaja na Matanoviću, sve je dobro sudio do te minute kada je Livi dobio crveni.

3. Glupost, umjesto da ljudi vide njegovu katastrofalnu reakciju i nepostojanje VAR-a prilikom direktnog crvenog kartona samo će čuti kmečanje Hrvata… Još čekam izjave Dalića, odnosno kako je taj karton negativno utjecao na rezultat. Što je najbolje, mislim da bi popili i četvrti gol da nije bilo tog kartona.

4. daj odrasti mulac. fakat si retardiran ako ti je fora na wikipediji iživljavat negodovanje jer nisi zadovoljan nekom odlukom

5. Utakmica gdje su igrale dvije momčadi sa lošim obranama i totalno besmislen crveni karton (za prekršaj koji ne bi sudilo 99,9% sudaca) koji je puno više spustio Poljake nego nas. Sve u svemu nije uopće loš rezultat za nas.