M.Grigonis – tarp rezultatyviausių, o PAO susitvarkė su M.Kuzminsko klubu

Po nesėkmingos Eurolygos dvigubos savaitės Atėnų „Panathinaikos“ (3/0) reabilitavosi Graikijos lygoje. Atėnų derbyje „Panathinaikos“ OAKA arenoje 94:74 (23:19, 26:10, 23:11, 22:34) susitvarkė su Mindaugo Kuzminsko atstovaujama AEK (2/1).

Po trijų kėlinių PAO triuškino varžovus 72:40, bet paskutiniame ketvirtyje AEK išvengė pažeminimo.

Nugalėtojų gretose tarp rezultatyviausių buvęs Marius Grigonis per 26 minutes surinko 17 taškų (3/5 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), 3 atkovotus ir po 1 perimtą bei prarastą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, 4 išprovokuotas pražangas ir 20 naudingumo balų.

Rezultatyviau už M.Grigonį nugalėtojų gretose žaidė tik 22 taškus įmetęs Lorenzo Brownas (27 naud.), 14 pridėjo Mathiasas Lessortas, 12 – Kendrickas Nunnas.

M.Kuzminskas AEK per 22 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 ir prarado 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 11 naudingumo balų. Rezultatyviausias su 16 taškų jo komandoje buvo Grantas Goldenas.

„Ilgoji pertrauka“: variantai „Žalgiriui“ vietoje Wallace‘o, ryškiausi NCAA lietuviai ir ko iš jų tikėtis ir NBA lūkesčiai NBA lietuviams